Danuta Pawlak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.08.2014
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.08.2014
Głos Wielkopolski
Z żalem żegnamy
śp.
Danutę Pawlak
długoletniego i cenionego Pracownika DOMAR S.A.
- serdeczną i życzliwą Koleżankę.
Przez długie lata dzielnie i z godnością
walczyła z ciężką chorobą - smutno, że walkę tę przegrała.
Synowi Mikołajowi
wyrazy szczerego współczucia i wsparcia
składają
Zarząd i Pracownicy
DOMAR S.A. w Poznaniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia