Elżbieta Pawlak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.05.2013
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.05.2013
Gazeta Pomorska
"Nie umiera ten, kto pozostaje w sercach bliskich" Ze smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 29 maja 2013r. zmarła śp. Elżbieta Pawlak z domu Marchlewicz przeżywszy lat 90 Elżbieta Pawlak upiększała życie kwiatami wielu pokoleniom Bydgoszczan, towarzysząc im zarówno w radosnych jak i trudnych chwilach ich życia. Uroczystości pogrzebowe poprzedzone mszą św. odprawione zostaną w kościele pw. Zmartwychwstania Pańskiego w poniedziałek, 3 czerwca 2013r. o godzinie 13.00. Po mszy świętej nastąpi odprowadzenie do grobu rodzinnego na cmentarz parafialny Bielawki. W smutku pogrążona Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia