Edmund Bąk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.02.2015
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.02.2015
Głos Wielkopolski
Serce złote miałeś,
od życia dużo nie chciałeś,
zawsze z czułością o nas dbałeś,
i zawsze też mocno nas kochałeś.
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 13 lutego 2015 roku odszedł od nas
nasz kochany Ojciec, Teść, Dziadek
ś+p
Edmund Bąk
lat 86
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie 18 lutego 2015 r. o godz. 12.00
w kościele parafialnym w Smochowicach. Pogrzeb odbędzie się po mszy św.
o godz. 13.00 na cmentarzu parafialnym Smochowice-Krzyżowniki.
W smutku pogrążona
Rodzina
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia