Stefania Maria Lewandowicz

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.11.2013
Głos Wielkopolski

„Serce złote miałaś,
od życia dużo nie chciałaś,
z czułością o nas dbałaś
i mocno nas kochałaś”

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 3 listopada 2013 roku,
przeżywszy 92 lata, odeszła do Pana nasza ukochana Mama,
Siostra, Teściowa i Babcia

چP
Stefania Maria Lewandowicz
z domu Manuszewska

Msza św. żałobna zostanie odprawiona w piątek 8 listopada 2013 r.
o godz. 10.30 w kościele pw. św. Michała Archanioła
przy ul. Stolarskiej 7.
Pogrzeb tego samego dnia o godz. 11.50 na cmentarzu junikowskim.

W smutku pogrążeni
Córka i Syn
z Rodzinami

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kasia Wlodek Kurowiak Wieden


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Mojej Kochanej Cioci, siostrzenica Mirona</p> <p><strong><span><span>A tym, co umrą w nocy, daj godzinę śmierci</span></span></strong></p> <p><strong><span><span>Jak wodę pragnącemu, smak chleba głodnemu – </span></span></strong></p> <p><strong><span><span>Niech ich zastygające skonem biedne piersi</span></span></strong></p> <p><strong><span><span>Żegnają się pogodnie z człowiekiem i ziemią..</span></span></strong></p> <p><strong><span><span>Niech Twoją twarz zobaczą - gdy im zbledną oczy,</span></span></strong></p> <p><strong><span><span>I ślady stóp Twych widzą - i słyszą Twe słowa,</span></span></strong></p> <p><strong><span><span>By mogli w śmierć za Tobą z zaufaniem kroczyć</span></span></strong></p> <p><strong><span><span>Jak w nowe, większe życie. Ty ich kroki prowadź!</span></span></strong></p> <p><strong><span><span>Bo śmierć jest nowym życiem - lituj się ich trwogi,</span></span></strong></p> <p><strong><span><span>Gdy mają przejść przez bramę i nieznane progi,</span></span></strong></p> <p><strong><span><span>By w nowym i nieziemskim stanąć nagle świecie – </span></span></strong></p> <p><strong><span><span>O, daj im śmierć łagodną w Tobie, by ujrzeli</span></span></strong></p> <p><strong><span><span>Twój zaświat i witali uśmiechem weseli,</span></span></strong></p> <p><strong><span><span>Bo życiem jest – Ty, który jesteś Wiecznym Życiem!</span></span></strong></p> <p><span><span>(Wojciech Bąk)</span></span></p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Siostra Alina z rodziną


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Eliza i Jarek


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ewa i Zygmunt Nowakowscy


12 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia