Bliskim Gintera Kostrzewy
This was published in the following publications on 01.03.2014:
Nowa Trybuna Opolska
This was published in the following publications on 01.03.2014:
Nowa Trybuna Opolska
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że odszedł Ginter Kostrzewa były wiceburmistrz Strzelec Opolskich, niezwykle zaangażowany w pracę na rzecz rozwoju naszej gminy. Bliskim zmarłego składamy wyrazy współczucia. Łączymy się w żalu i modlitwie. Przewodniczący Rady Miejskiej Bogusław Farion oraz Radni Rady Miejskiej w Strzelcach Opolskich Burmistrz Strzelec Opolskich Tadeusz Goc i pracownicy Urzędu Miejskiego
End of content
No more pages to load