Złote serce miałaś o wszystkic
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.12.2009
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.12.2009
Głos Koszaliński
„ Złote serce miałaś, o wszystkich dbałaś i pomagałaś, od życia dużo nie chciałaś i zawsze też Marysieńko nas kochałaś” Z głębokim smutkiem, bólem i żalem żegnamy naszą ukochaną Siostrę Marie Kużel lek. med. Specjalistę chorób dzieci, Endokrynologa, Wieloletniego Ordynatora Oddz. Dzieci Starszych Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie. Rodzeństwo: Roma, Teresa, Klara, Dana, Jadzia, Irena, Ziutek i Boleś.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l