Józef Sadecki

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.07.2014
Gazeta Lubuska

<p>Z głębokim żalem, zawiadamiamy, że 4 lipca 2014 r. zmarł nagle w wieku 67 lat, nasz kochany Tatuś, Dziadziuś, Brat, Teść, Wujek i Szwagier śp. Józef Sadecki Pogrzeb odbędzie się we wtorek, 8 lipca 2014 r. o godz. 13.00 na cmentarzu komunalnym w Jędrzychowie Pogrążona w smutku rodzina. Prosimy o nieskładanie kondolencji</p>

Z głębokim żalem, zawiadamiamy, że 4 lipca 2014 r. zmarł nagle w wieku 67 lat, nasz kochany Tatuś, Dziadziuś, Brat, Teść, Wujek i Szwagier śp. Józef Sadecki Pogrzeb odbędzie się we wtorek, 8 lipca 2014 r. o godz. 13.00 na cmentarzu komunalnym w Jędrzychowie Pogrążona w smutku rodzina. Prosimy o nieskładanie kondolencji

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

<p>Teraz masz zamknięte oczy,</p><p> Nigdy już ich nie otworzysz.</p><p> A jeszcze niedawno bił z nich blask;</p><p> Uśmiech nie znikał z Twojej twarzy.</p><p> Nawet kiedy ciało przeszywał ból .</p><p> Nigdy nie zapomnę Chwil spędzonych razem.</p><p> Pamiętam i nie chcę zapomnieć.</p><p> Nie zapomnę również ostatniego pożegnania.</p><p> Wraz z wiekiem trumny,</p><p> Zamknęła się cząstka mej poranionej duszy.</p><p> Pamiętam,</p><p> Nigdy nie zapomnę;</p><p> Bo tęsknie,</p><p> Bo kocham,</p><p> Bo dalej widzę Twoją radosną twarz.</p>

Anonim


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wnuczka Kornelia


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Waldek Justyna Kornelia Natalia Eryk


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wnuczka Kornelia w twoją pierwszą rocznice śmierci :(


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Waldek Justyna Kornelia Natalia Eryk Jesteś zawsze w naszej pamięci i sercach .


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kornelia i Natalia


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Waldek Eryś Justyna


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Wnuczka Kornelia


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dla ciebie</p> <p><br />Pamiętam jeszcze Twój uśmiech<br />Gdy opłatkiem się z Tobą dzieliłam<br />Gdy objąłeś mnie mocno<br />Bym dała Ci całusa mówiłeś<br />Bym się nie smuciła<br />Życzyłam Ci zdrowia<br />To przede wszystkim<br />Byśmy się spotkali za rok<br />Byśmy znów byli sobie bliscy<br />Jednak Bóg inną mapę<br />Dla Ciebie przyszykował<br />Tak nagle<br />Tak niespodziewanie<br />W ostatnią podróż<br />Przyszło nam Cię wyszykować<br />I już odchodzisz<br />My Ci ze łzami w oczach<br />Ale machamy…<br />Lecz nie będę już płakać<br />Kiedyś znów się spotkamy…<br />Tam po drugiej stronie…</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kornelia Natalia Eryk


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

hubert


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Wojciech Michalski


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

JOLA I IREK


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Sąsiedzi


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marcin i Róża


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ŻYCZLIWA


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Tomasz Świtoń


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Bożena Kucza


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

znajoma


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

GRZEGORZ KOPACZEWSKI


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Krystyna Jerzy Łupiccy


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia