Mieczysława Durek-Orwat
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.12.2013
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.12.2013
Gazeta Wrocławska
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 15 grudnia 2013 roku w Poznaniu odeszła od nas
najukochańsza Żona, Mama, Babcia, Siostra i Ciocia
Ś+P
lek. wet. Mieczysława Durek-Orwat
Ciężką chorobę znosiła z niezwykłą godnością,
pozostając zawsze ciepłą, pogodną i dobrą osobą.
Sławciu, taką na zawsze pozostaniesz w naszych sercach.
Pogrzeb odbędzie się w dniu 21 grudnia 2013 r. (sobota) o godz. 14.30
na cmentarzu Osobowickim we Wrocławiu.
Msza żałobna odbędzie się w kościele Najświętszego Serca Jezusowego,
pl. Grunwaldzki 3, o godz. 8.00 w dniu pogrzebu.
Pogrążeni w smutku
Janusz i Marcin z Rodziną,
Grażyna i Wojtek z Rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia