Podziękowanie za udział w pogrzebie Edmunda Watkowskiego
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.07.2014
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.07.2014
Gazeta Pomorska
Podziękowanie. Wszystkim, którzy dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli w cereminii pogrzebowej odprowadzając na miejsce wiecznego spoczynku naszego ukochanego Męża, Tatę i Dziadka Edmunda Watkowskiego. Podziękowania składamy Prezydentowi Miasta Włocławek oraz koleżankom i kolegom z Urzędu Miasta Włocławek, delegacjom, Stowarzyszeniu Saperów Polskich, sąsiadom, przyjaciołom, rodzinie za duchowe wsparcie, złożone wieńce, kwiaty oraz Zakładowi Pogrzebowemu Tartar za profesjonalną obsługą Żona Krystyna, Córka Beata z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia