Mariana Królika.
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.02.2014
Dziennik Wschodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.02.2014
Dziennik Wschodni
,,Kto Cię poznał kochał Kto Cię kochał opłakuje." Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli we Mszy Św. i ceremonii pogrzebowej mojego Taty, Mariana Królika. Pragniemy podziękować Ks. Proboszczowi Stanisławowi Dziwulskiemu, Ks. Grzegorzowi Zadrożnemu i Ks. Proboszczowi Jerzemu Opieli. Dziękujemy Dyrekcji ZSO Nr 5, Koleżankom i Kolegom, oraz Przyjaciołom, a zwłaszcza Sąsiadom, Zespołowi karetki, lekarzom i pielęgniarkom z Oddziału Neurologii SPSK 4. Syn z mamą i synową
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia