Bronisław Kwiatkowski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.04.2010
Gazeta Krakowska

Wyrazy głębokiego żalu
i szczerego współczucia
Pani Krystynie KWIATKOWSKIEJ
i Jej Najbliższym
z powodu śmierci
Męża i Ojca
Dowódcy Operacyjnego Sił Zbrojnych
Pana Generała Broni Bronisława KWIATKOWSKIEGO

Składają

Pogrążeni w żalu
przyjaciele i podwładni,
dowództwo, kadra oraz pracownicy wojska
Dowództwa Operacyjnego Sił Zbrojnych

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ryszard Norbert


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

bronislaw kwiatkowski


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maria Nowik z mężem


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgorzata Czerkaska z rodzina


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Tatiana


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Magdalena


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Emil Grochala


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

anna kazior


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Rodzina Sondejow Mazury


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

HELENA I STANISŁAW POMYKAŁA


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Roman Tomasik


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Rodzina Kazior


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Do rodziny Generala Bronislawa Kwiatkowskiego</p> <p>Chcialam wyrazic nasze najszczersze kondolencje dla rodziny.........w jakims sensie jest to tez moja rodzina, poniewaz moj Tato byl Jego ciotecznym kuzynem....</p> <p>Choc nigdy sie nie poznalismy, to jako rodzina i rowniez rodacy laczymy sie z Wami w bolu.</p> <p>Pamietam troche przez mgle brata Generala, goscil dawno temu u nas w domu w Rumi na uroczystosciach komunii......... bardzo podobny do SP Generala.....moj Tato bardzo to przezywa rowniez....w ubieglym roku byl na wakacjach w Gdyni i odwiedzil ich.....</p> <p>Czuje sie troche dumna, ze ta tragedia tak rozslawia nasza Ojczyzne i prawde o Katyniu.......tak wysoka cena!!!</p> <p>Z szacunkiem..... rodzina Adamczykow</p>


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgorzata Fedorowicz


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ludmiła Strużyna 17-04-2010


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Grażyna Rymarowicz


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jerzy Kaczmarek 17-04-2010


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Michał Niedźwiedź


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Alfred Rymarowicz


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

adam


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Konstanty Danuta STECCY


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Grażyna Czyż


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>10 IV 2010- - -PAMIĘTAM</p> <p>Składam najszczersze kondolencje rodzinie Pana Kwiatkowskiego.</p> <p>Był on wspaniałym człowiekiem.</p> <p>Był znajomym mojej mamy i moim przyszywanym wujkiem.</p> <p>Choć mam tylko a może aż 13 lat to go nie pamiętam za bardzo ale jesem pogrążona w smutku .</p> <p>Każdego wieczory zasypiam z myślą że będzie dobrze , że rano będzie wszystko OK...</p> <p>ale rano budzę się w okropnej rzeczywistości...</p> <p>nie potrwfię uwierzyć w to co się stało...</p> <p>Może w ten, choć tragiczny sbosób Bóg chciał rozpowszechnić KATYŃ na cały Świat, by każdy dowiedział się jakich ludzi 70 lat temu straciła Polska.</p> <p>Ale Boże dlaczego znowu polska inteligencja, dlaczego znowu elita, dlaczego znowu same kwiaty POLSKIE.</p> <p>Dlaczego ?!</p> <p>Ziemio Katyńska !</p> <p>Dlaczego nadal jesteś żądna krwi POLSKICH WAŻNYCH OSOBISTOŚCI ? !</p> <p>Ziemio Katyńska !</p> <p>Odpowiedz!</p> <p>Nigdy o WAS nie zapomnimy ! !</p> <p>Hołd ofiarom katastrofy . . .</p> <p>Dobry Jezu a nasz Panie daj Im wieczne spoczywanie . . .</p> <p>Gabrysia B. Kraków , 2010<img alt="Cry" src="/scripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-cry.gif" /></p>


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Gabrysia B. Kraków


16 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia