Stanisław Różecki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.12.2013
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.12.2013
Gazeta Wrocławska
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp.
Stanisława Różeckiego
wieloletniego pracownika Instytutu Elektrotechniki,
bardzo zasłużonego dla Instytutu oraz elektrotechniki,
a także niezmiernie życzliwego i dobrego człowieka.
Z wyrazami najgłębszego żalu i współczucia Rodzinie
Dyrekcja, Koleżanki i Koledzy z Instytutu Elektrotechniki we Wrocławiu.
Pogrzeb odbędzie się 21 grudnia 2013 r. o godz. 13.10
na cmentarzu Osobowickim.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Koleżanka
12 l