Stanisław Kowalski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.10.2009
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.10.2009
Nowa Trybuna Opolska
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Stanisława Kowalskiego. Żegnamy wieloletniego pracownika, rzetelnego fachowca, dobrego kolegę. Wyrazy głębokiego wspólczucia Rodzinie Zmarłego składają Zarząd i Pracownicy PGE Elektrowni Opole SA. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 13 października 2009 r. o godz 11.00 w kościele pw. św. Michała Archanioła w Karłowicach.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Weis Krystyna
16 l