Rodzinie Marka Czarneckiego.
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.08.2014
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.08.2014
Nowa Trybuna Opolska
Odszedł od nas Marek Czarnecki członek-założyciel OSRN, wieloletni wiceprezes, członek KOZ przy MI, wykładowca - a przede wszystkim nasz kolega i przyjaciel. Odznaczony Złotym Medalem „Zasłużony dla Polskiego Rynku Nieruchomości”. Będzie nam Ciebie brakowało, Twojego spokoju, pragmatyzmu i życzliwości. Składamy wyrazy współczucia i szacunku żonie, córce oraz członkom rodziny. Zarząd i Członkowie OSRN
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Znajoma.
11 l
Znajoma.
11 l
B.
11 l
irena
11 l
Katarzyna
11 l