Marek Teresiak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.12.2014
Głos Wielkopolski

Rodzinie

Pana dr n. med. Marka Teresiaka

serdeczne wyrazy współczucia składa

Tamara Krzywicka -Tomaszewska z Olsztyna

Plaża

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

dr n. med. Marka Teresiaka

Ordynatora Oddziału Chirurgii Onkologicznej II
Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu

Składamy wyrazy serdecznego współczucia

Rodzinie i Bliskim

prof. Paweł Murawa
Konsultant Wojewódzki ds. chirurgii onkologicznej
z Zespołem

"Odszedłeś nagle i bez pożegnania,
jak ten, co nie chce swym odejściem smucić,
Jak ten, co wierzy w chwili rozstania,
że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić."

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Ordynatora Oddziału Chirurgii Onkologicznej II

dr. n. med. Marka Teresiaka

Rodzinie oraz kolegom z Oddziału Chirurgii Onkologicznej II

wyrazy głębokiego współczucia
składają

pracownicy
Oddziału Ginekologii Operacyjnej, Onkologicznej i Endoskopowej

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci naszego Kolegi

ś+p.
dr. n. med. Marka Teresiaka

Wyrazy serdecznego współczucia

Rodzinie

składają

Prof. Sylwia Grodecka-Gazdecka
z Zespołem Specjalistów Chirurgii Onkologicznej
Katedry i Kliniki Onkologii UM w Poznaniu

„Człowiek odchodzi, pamięć pozostaje”

Z głębokim smutkiem żegnamy naszego kolegę

śp.
dr. n. med. Marka Teresiaka

Zespół Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii
Wielkopolskiego Centrum Onkologii
w Poznaniu

Wstrząśnięci przedwczesną śmiercią

dr. n. med. Marka Teresiaka

znakomitego chirurga w pełni oddanego chorym

łącząc się w głębokim żalu z Rodziną

Pracownicy Oddziału Radioterapii i Onkologi Ginekologicznej

Z głębokim smutkiem 13 grudnia 2014 r. przyjęliśmy wiadomość
o śmierci

Pana
Dr. Marka Teresiaka,

Wspaniałego Człowieka, Doskonałego Lekarza,
Troskliwego Męża, Ojca i Dziadka.

Dla nas pozostanie serdecznym Sąsiadem, z którym od podstaw
tworzyliśmy miejsce, w którym mieszkamy.

Panie Doktorze,
miejsce dla Pana w naszych ogródkach pozostaje puste…

Żonie i córkom

składamy wyrazy serdecznego współczucia

Ewa i Stefan Ożegowscy z córkami,
Katarzyna i Tomasz Materna z dziećmi

Można odejść na zawsze, by stale być blisko…
ks. Jan Twardowski

Z ogromnym smutkiem żegnamy
naszego serdecznego Przyjaciela

dr. Marka Teresiaka

Jego empatia i życzliwość były bezgraniczne.
Pozostanie na zawsze w naszej pamięci.

Rodzinie i Bliskim

składamy kondolencje.

Elżbieta i Bogdan Sojkin

"Chociaż odszedłeś,
w naszej pamięci i sercach
pozostaniesz na zawsze"

Z wielkim żalem żegnamy

śp.
dr. med. Marka Teresiaka

wieloletniego Ordynatora
Oddziału Chirurgii Onkologicznej
II Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu
doskonałego chirurga i wspaniałego Kolegi

Wyrazy serdecznego współczucia

Żonie i Rodzinie

składają

Koleżanki i Koledzy
Absolwenci Wydziału Lekarskiego AM w Poznaniu rocznik 1974

Z głębokim smutkiem i niedowierzaniem przyjęliśmy
wiadomość o śmierci

ś+p
Marka Teresiaka
dr. n. med.

długoletniego Ordynatora II Oddziału Chirurgii Onkologicznej
WCO w Poznaniu
Przyjaciela, Nauczyciela, dobrego Człowieka

Rodzinie zmarłego

wyrazy głębokiego współczucia
składają

Andrzej Gracz, Michał Mańczak, Mohsen Nasher

Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy

ś+p
dr. n. med.
Marka Teresiaka

Ordynatora II Oddziału Chirurgii Onkologicznej
Wielkopolskiego Centrum Onkologii
dobrego Człowieka, znakomitego Lekarza, Chirurga,
niezastąpionego Szefa i Przyjaciela.

Rodzinie i Bliskim Zmarłego

składamy
wyrazy głębokiego współczucia

lekarze, pielęgniarki, sekretarki i pracownicy
Oddziału i Poradni Chirurgii Onkologicznej II

"W momencie śmierci bliskiego uderza człowieka
świadomość niczym nie dającej się zapełnić pustki"
- Józef Stanisław Tischner

Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy

dr n. med. Marka Teresiaka

Ordynatora Oddziału Chirurgii Onkologicznej II,
naszego wspaniałego Kolegę, Lekarza, wyrozumiałego Przełożonego
a nader wszystko szlachetnego i uczciwego Człowieka.

Wyrazy szczerego współczucia dla

Rodziny i Bliskich

składa
Dyrekcja i pracownicy
Wielkopolskiego Centrum Onkologii

Z wielkim smutkiem i żalem żegnamy naszego kolegę,
dobrego i szlachetnego człowieka

Marka Teresiaka.

Koledzy z Marcinka

W dniu 13 grudnia 2014 roku zmarł

śp.
dr n. med. Marek Teresiak

Ordynator Oddziału Chirurgii Onkologicznej II WCO w Poznaniu

Odszedł od nas wybitny chirurg, Człowiek wielkiego serca,
wyjątkowej skromności i życzliwości.

Rodzinie i Bliskim Zmarłego
składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Lekarze Oddziału Onkologii i Chemioterapii Nowotworów
CM HCP Szpital im. św. Jana Pawła II w Poznaniu

Z bólem żegnam serdecznego Kolegę z Marcinka

Doktora
Marka Teresiaka

Marku, tyle dobrego w życiu zrobiłeś dla wielu,
także dla mnie i moich najbliższych. Dziękuję.

Przemysław Nowicki z rodziną

Z żalem i bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
naszego szkolnego Przyjaciela i Kolegi

Doktora
Marka Teresiaka

Żegnaj, Przyjacielu

Koledzy z „Marcinka” 1968 Klasa XI E

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 13 grudnia 2014 r. zmarł
mój najdroższy Mąż, nasz kochany Ojciec, Dziadek i Brat

ś+p
Marek Teresiak

Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie w środę, 17 grudnia 2014 r.,
o godz. 11.00 w kościele pw. Imienia Maryi przy ul. Santockiej 15.
Pogrzeb tego samego dnia o godz. 12.00
na cmentarzu parafialnym Smochowice.

W smutku pogrążona

Żona z Rodziną

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość,
że odszedł Wspaniały Człowiek, Wybitny Chirurg,
Nasz Drogi Kolega, Ordynator Oddziału Chirurgii Onkologicznej -

dr n. med. Marek Teresiak.

Rodzinie i Bliskim

wyrazy głębokiego współczucia
składają

pracownicy Kliniki Chirurgii Głowy, Szyi i Onkologii Laryngologicznej

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
naszego kochanego przyjaciela, znakomitego chirurga,
wspaniałego lekarza oddanego chorym

Ś+P
Dr. nauk med.
Marka Teresiaka

Drogiej Danusi i Córkom

wyrazy współczucia
składają

Krystyna i Wojciech Silny

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Człowiek z powołaniem, walczyłeś o to by zdobyć wiedzę, zostać specjalistą. Wiele wyrzeczeń, siły, empatii, by spełnić swoje marzenie..dzięki Tobie wiele osób żyje. Spoczywaj w pokoju..

A


1 r

Uratował mi Pan życie w 2009r. Pamiętam w modlitwie.

Marzena


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wdzięczne pacjentki. Pamiętamy.

Jadwiga i Zofia D.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Requiem aeternam

M.


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kiedyś uratował Pan mojego Tatę, dziękuję...pamiętam

Beata


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Panie Doktorze!​Wciąż Pana brakuje:-( Magda-​pacjentka


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.​Wdzięczny Krzysztof K.z ELBLĄGA


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
mariola był moim lekarzem i przyjacielem brakuje mi Ciebie


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziękuję za Mamę...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
A


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
dziękuję. Wspaniały człowiek. M.M.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
ogromna strata, ciągle boli


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
niezastąpion​y:​(


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
pamiętamy


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
bardzo brak :(


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
niezastąpion​y :(


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
W drugą rocznicę Twojej śmierci wspominam wspólnie przeżyte chwile. Ciągle istniejesz w mijej pamięci Przyjacielu. J.Ł.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
wspominam ordynatora jako swietnego lekarza i człowieka dzięki niemu żyję


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tomek


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bożena Staszak


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Beata


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Stanisław z Miastka wdzięczny pacjent za życie dziękuję


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Grzegorz Norkowski


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Renata Stręk


10 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia