Barbara Woźniak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.12.2014
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.12.2014
Głos Wielkopolski
Z żalem zawiadamiamy o śmierci
śp.
Barbary Woźniak
emerytowanej Pedagog naszej szkoły,
zmarłej po długiej chorobie 15 grudnia br.
Pani Basia nie tylko była oddanym pracownikiem
IV Liceum Ogólnokształcącego,
ale także przez wiele lat śpiewała
w chórze nauczycieli poznańskich,
z pasją angażując się w każdy koncert.
Była zawsze uśmiechniętym,
optymistycznie nastawionym do życia człowiekiem.
Wobec uczniów i współpracowników była życzliwa
i chętna do udzielania wsparcia.
Mimo emerytury często odwiedzała szkołę
i z dużym sentymentem, ciepło wspominała dawne dzieje.
Rodzinie Zmarłej
składamy
wyrazy współczucia
Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy
IV Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w Poznaniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia