Kiedy żeg
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.02.2010
Głos Pomorza
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.02.2010
Głos Pomorza
„Kiedy żegnasz przyjaciela, nie smuć się, ponieważ jego nieobecność pozwoli ci dostrzec to, co najbardziej w nim ceniłeś”. Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że dnia 11 lutego 2010 roku odeszła od nas zbyt wcześnie, tak niespodziewanie, tak cicho, nasza serdeczna koleżanka, wspaniały pedagog, wychowawca i przyjaciel młodzieży, wieloletni Dyrektor IV Liceum Ogólnokształcącego im. K. K. Baczyńskiego w Słupsku Ś.P. Aleksandra Śliwińska Wyrazy najgłębszego współczucia Rodzinie składają Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Administracji i Obsługi oraz Uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego im. K. K. Baczyńskiego w Słupsku.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Kamila
14 l
Marta
16 l
St.Wabia - R.I.P.
16 l