Z głębokim smutkiem i żalem pr
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.03.2010
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.03.2010
Nowa Trybuna Opolska
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość , że odszedł od nas nasz kolega Edward TYMCZYSZYN długoletni Pracownik Oddziału w Opolu EnergiiPro S.A. Wyrazy szczerego współczucia Rodzinie Zmarłego składają DYREKCJA I PRACOWNICY OPOLSKIEGO ODDZIAŁU ENERGIIPRO S.A. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 19 marca 2010 roku od godz. 11.00 na cmentarzu komunalnym Opole-Półwieś. W dniu 19.03.2010r. o godz. 8.00 odbędzie się msza żałobna w kościele Jezuitów przy ulicy Ojca Czaplaka 1
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
znajomy
16 l
dorota skorecka
16 l
henryk stąporski energetyk
16 l