rodzinie Jerzyego Szarapki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.04.2009
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.04.2009
Nowa Trybuna Opolska
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 19 kwietnia 2009 r. zmarł nasz kolega Jerzy Szarapka wyrazy serdecznego współczucia rodzinie składają dyrekcja, koleżanki i koledzy z Opolskiego Teatru Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki w Opolu Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się w dniu 23.04.2009 r. o godz. 14.30 w kaplicy cmentarnej w Opolu Półwsi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia