Andrzej Horoszkiewicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.11.2013
Gazeta Krakowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.11.2013
Gazeta Krakowska
Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp.
Andrzeja Horoszkiewicza
instruktora teatralnego, reżysera i aktora,
przez półwiecze związanego
z Teatrem Robotniczym im. Bolesława Barbackiego,
podporę nowosądeckiego Teatru Lalek,
aktora kabaretów „Za” i „Ergo”.
Żegnamy człowieka o ogromnej wiedzy
i wielkiej kulturze osobistej,
będącego autorytetem dla młodych pokoleń artystów.
Świat sądeckiej kultury
utracił kolejnego z wielkich jej animatorów.
Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy najszczerszego żalu.
Dyrekcja, pracownicy i członkowie
zespołów artystycznych
Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia