Maria i Agnieszka Wojteckie
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.11.2013
Tydzień Obornicki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.11.2013
Tydzień Obornicki
Jak trudno żegnać na zawsze kogoś,
kto mógł być jeszcze z nami...
Z głębokim żalem żegnamy
nasze koleżanki i współpracowniczki
ŚP
Mariolkę i Agnieszkę Wojteckie
„...Zostaniecie w głębokiej ciszy
I będziecie wspomnieniem dla ludzi
Bo nikt Was do życia nie zbudzi...”
W bólu i rozpaczy łączymy się z Mężem i Ojcem
Koleżanki i Koledzy
z firmy TAPPOL - Słonawy
Msza św. - 8 grudnia godz. 11.15 w kościele św. Wita w Rogoźnie.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia