Jadwiga Pawlak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.11.2009
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.11.2009
Głos Wielkopolski
Można odejść na zawsze,
a być stale niezmiennie kochanym.
Dnia 5 listopada 2009 r. odeszła niespodziewanie Nasza ukochana
Mamusia, Siostra, Siostrzenica, Szwagierka
ś + p
Jadwiga Pawlak
z domu Maciaszyk
lat 55
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 17.11.2009 r. o godzinie 12.00
w kościele św. Barbary w Luboniu.
Pogrzeb tego samego dnia o godzinie 13.00 na cmentarzu w Żabikowie.
W smutku pogrążona
Rodzina
Prosimy o nieskładanie kondolencji
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia