Elżbieta Jarząbek
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.02.2014
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.02.2014
Gazeta Pomorska
PODZIĘKOWANIE Pani dr Annie Jachalskiej oraz całemu Zespołowi Lekarskiemu, personelowi medycznemu i obsłudze Oddziału Hematologii Szpitala im. J. Biziela w Bydgoszczy za troskliwą opiekę, okazane serce oraz wielkie zaangażowanie w ratowanie zdrowia i życia naszej Mamy śp. Elżbiety Jarząbek. Podziękowania składa RODZINA
Kres życia nie zaskoczy rozsądnego człeka, ten zawsze do ostatniej gotowy podróży Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Elżbiety Jarząbek wspaniałego, pełnego ciepła człowieka. Koleżance Magdalenie Flicińskiej i Najbliższej Rodzinie wyrazy szczerego współczucia z powodu śmierci Mamy składają Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Administracji i Obsługi oraz Emeryci i Renciści Szkoły Podstawowej w Złotnikach Kujawskich
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Jola, Robert i Jarek 14.02.201
12 l