Franek Kałwa
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.07.2014
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.07.2014
Nowa Trybuna Opolska
"Byli chłopcy byli, ale się minęli, I my tam pójdziemy po malućkiej chwili" Z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 23 lipca 2014, odszedł na wieczną wędrówkę nasz przyjaciel i kolega śp. Franek Kałwa członek PTTK i klubu Górskiego "ŚWISTAK", doświadczony turysta, przyjaciel ze wspólnych wędrówek po szlakach górskich Polski i Europu, a szczególnie po umiłowanych Tatrach. Ostatnie pożegnanie Kolegi Franka odbędzie się 26.07.2014 o godz. 13.30 na cmentarzu w Opolu - Półwsi Wyrazy współczucia dla rodziny składają koleżanki i koledzy ze szlaków górskich - członkowie KG "Świstak"
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Halina S
11 l
IR
11 l
Henryk N
11 l
11 l
Zbigniew Urban
11 l
Henryk D
11 l
IR
11 l
NN
11 l
J.G.
11 l