Jolanta Baran

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.11.2013
Dziennik Bałtycki

Przyjaciołom, Znajomym, Kolegom i Koleżankom oraz wszystkim,
którzy modlitwą i duchowym wsparciem uczestniczyli w uroczystości pogrzebowej

Jolanty Baran

serdeczne podziękowania

składa
Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>"JESTEŚ" JOLEŃKO "JESTEŚ"</p> <p>Jeżeli po dwakroć powiedziałaś nam że„JESTEŚ”…to znaczy, że już szczęśliwie malujesz kolorami tęczy błękit Nieba…</p> <p>Na której chmurze „JESTEŚ” płynącym obłokiem?Czy na tej pierzastej?A może na tej kłębiastej z wieloma jedwabnymi poduszkami ?</p> <p>Wiem na pewno …”JESTEŚ” na tej delikatnej błękitnej lnianej z bławatkowymi kwiatkamiw TWOICH oczach…</p> <p>„JESTEŚ” wędrującym słońcem na niebie,​przeglądając​ym się w stawie …?</p> <p>Z rozwianymi włosami spoglądasz na nas z bocianiego gniazda, płynąc po morzach …lub cicho nucąc , wieczorami spacerujesz ulicami i tylko pył z kosmosu unosi się … wtedy wiemy że„JESTEŚ”… Już„JESTEŚ”…​kropelk​ami porannej rosy…? Już„JESTEŚ”…​deszcze​m...? Już„JESTEŚ”… snem…?</p> <p>JESTEŚ NASZYM WSPOMNIENIEM DNI PEŁNYCH RADOŚCI... DNI PEŁNYCH PRZYJAŹNI… JESTEŚ NASZYM WSPOMNIENIEM DNI PEŁNYCH MIŁOŚCI… </p> <p>JUŻ JESTEŚ NASZYM WSPOMNIENIEM NA WIEKI WIEKÓW ††† AMEN</p> <p>·A kiedy zmęczysz się wędrowaniem ogrzej ręce przy ognisku, gdzie skrzypkowie grają wzruszające melodie a echo niesie je po TWOICH ukochanych górach na wszystkie strony świata.Proszę ,we mgle „wepnij się” promieniami słonecznymi w białe pieszczone zefirem grzywy źrebaków , biegnącymi WOLNO obok taboru, to Cygan zrobi z nich smyczek.Śpiewaj razem z wiatrem przy wtórze skrzypiec PANU BOGU NA WIECZNĄ CHWAŁĘ … AG 01 -04 .11.2013</p>


12 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia