Wiesław Prochwicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.11.2014
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.11.2014
Dziennik Polski
Wielce poruszeni i z głębokim żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
WIESŁAWA PROCHWICZA
Wiceprezesa Zarządu ROD „Dębniki”
i wspaniałego kolegi.
Rodzinie i Bliskim
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.
Zarząd i Komisja Rewizyjna ROD „Dębniki” w Krakowie
Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy,
że w dniu 1 listopada 2014 roku odszedł od nas
ś†p
mgr inż.
WIESŁAW PROCHWICZ
Wybitny specjalista w dziedzinie badań elektrycznych i klimatycznych
podzespołów elektronicznych.
Były Kierownik Laboratorium Badawczego w KZE TELPOD.
Były Kierownik Laboratorium Badawczego w Ośrodku Badawczo-Rozwojowym
Mikroelektroniki Hybrydowej i Rezystorów w Krakowie.
Długoletni pracownik Instytutu Technologii Elektronowej,
Wieloletni Kierownik Laboratorium Badań Elektrycznych i Technoklimatycznych.
Aktywny Członek Stowarzyszenia Elektryków Polskich.
Człowiek prawy, szlachetny, życzliwy ludziom.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się 6 listopada 2014 r. o godz. 12.00
na cmentarzu Podgórskim w Krakowie.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Dyrekcja
i Pracownicy Instytutu Technologii Elektronowej
Oddział w Krakowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia