Basia Raziuk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.11.2014
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.11.2014
Gazeta Wrocławska
Można odejść na zawsze, by stale być blisko
(ks. Jan Twardowski)
Z głębokim bólem, smutkiem, żalem
i poczuciem wielkiej straty
żegnamy
śp.
Basię Raziuk
Współtwórcę Działu Diagnostyki Laboratoryjnej
w naszym Szpitalu,
Dyrektora
Dolnośląskiego Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej,
wspaniałego i oddanego diagnostę
w służbie ratowania zdrowia i życia chorych,
Człowieka niezwykłej prawości i życzliwości.
Łącząc się w żałobie
składamy wyrazy głębokiego współczucia
Mamie, Siostrze i Rodzinie
Dyrektor i Współpracownicy Wojewódzkego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu
Ośrodka Badawczo-Rozwojowego.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Stanisław i Halina
11 l