Marian Rzepka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.01.2014
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.01.2014
Dziennik Polski
ŚP
MARIAN RZEPKA
Kochany Tato i Dziadzio
przeżywszy lat 77, opatrzony św. sakramentami,
zasnął w Panu 12 stycznia 2014 roku.
Msza św. żałobna przy Zmarłym odprawiona zostanie w piątek
dnia 17 stycznia 2014 roku o godzinie 11.00 w kaplicy na cmentarzu Rakowickim,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku,
o czym zawiadamiają pogrążeni w głębokim smutku
Córka, Zięć, Wnuki i Rodzina
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 12 stycznia 2014 r. zmarł
ŚP.
Marian Rzepka
długoletni pracownik Hydrobudowy - Energopolu - Skanskiej.
Odznaczony srebrną i złotą odznaką "Zasłużony dla Budownictwa"
oraz były Wiceprezes Zarządu Ogrodu Działkowego "Grzegórzki"
Odznaczony złotą odznaką "Zasłużony Działkowiec"
Pozostanie zawsze w naszej pamięci jako człowiek życzliwości, dobroci i pełen pogody ducha.
Zarząd, Koleżanki i Koledzy ROD "Grzegórzki"
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia