Regina Pawłowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.12.2014
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.12.2014
Echo Dnia
Z głębokim żalem przyjąłem wiadomość o śmierci
Reginy Pawłowskiej
Posłanki na Sejm w latach 1993-2001,
osoby prawej, przyjaznej ludziom.
Z Rodziną, Bliskimi
łączę się w smutku.
Jerzy Wenderlich
Wicemarszałek Sejmu RP
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Reginy Pawłowskiej
posłanki Sojuszu Lewicy Demokratycznej
w Sejmie RP II i III kadencji.
Odeszła nasza przyjaciółka i koleżanka.
Zachowamy Ją w pamięci jako człowieka wielkiej szlachetności,
skromności i wrażliwości,
jako zaangażowaną działaczkę związkową,
która swoją aktywność na niwie publicznej
zawsze postrzegała w kategoriach służenia ludziom
i obrony interesów pracownicvch.
Całym swoim byciem potwierdzała wierność
lewicowym ideałom i wartościom.
Cześć Jej Pamięci.
Rodzinie i bliskim Zmarłej
składamy wyrazy najszczerszego współczucia.
W imieniu byłych i obecnych parlamentarzystów
Sojuszu Lewicy Demokratycznej Przewodniczący
Leszek Miller
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Reginy Pawłowskiej
długoletniej Przewodniczącej Rady Nadzorczej
Powszechnej Spółdzielni Spożywców "Społem" w Radomiu.
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie i Bliskim
składają
Rada nadzorcza, Zarząd wraz z Pracownikami PSS "Społem"
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia