Czesława Bielecka - Kozioł
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.11.2014
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.11.2014
Dziennik Łódzki
Ze smutkiem powiadamiamy, że dnia 13 listopada 2014 r.
zmarła nasza Koleżanka
ś+p.
Czesława Bielecka-Kozioł
Wraz z Jej odejściem tracimy oddanego działacza Stowarzyszenia
i Przyjaciela chorych na cukrzycę,
szlachetnego i życzliwego Człowieka.
Rodzinie oraz Bliskim
składamy szczere kondolencje.
Zarząd i Członkowie
Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Łodzi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia