Rodzinie Tadeusza Bagińskiego
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.01.2014
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.01.2014
Nowa Trybuna Opolska
Z głębokim żalem informujemy, że zmarł długoletni pracownik Urzędu Miejskiego w Namysłowie, Naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej i Inwestycji Tadeusz Bagiński. Najszczersze wyrazy współczucia całej Rodzinie i Bliskim Zmarłego składają Burmistrz wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Namysłowie oraz Radni Rady Miejskiej w Namysłowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
znajoma żony
12 l
Ela
12 l