Violetta Pawłowska-Michalik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.01.2010
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.01.2010
Dziennik Łódzki
Pogrążeni w głębokim smutku zawiadamiamy, że w dniu 16 stycznia 2010 roku odeszła od nas, w wieku 71 lat, ukochana Mama, Siostra i Babcia
Ś.+P.
mgr Violetta Pawłowska-Michalik
Była pielęgniarką oddziałową w Szpitalu im. Korczaka, instruktorką w Ośrodku Doskonalenia Kadr Medycznych oraz wieloletnim pedagogiem-logopedą, pracownikiem Poradni Foniatrycznej, Poradni Wychowawczo-Zawodowej i Szkoły Specjalnej, działaczką Łódzkiego Stowarzyszenia Diabetyków, sympatykiem Klubu Turystów Górskich „Kosówka”.
Uroczystości pogrzebowe w dniu 26 stycznia br. (wtorek) rozpocznie nabożeństwo żałobne w Kościele Garnizonowym pw. św. Jerzego przy ul. Jerzego 9 w Łodzi o godz. 11.00, złożenie urny w grobie rodzinnym odbędzie się na cmentarzu rzymskokatolickim w Pabianicach przy ul. Kilińskiego 55 o godz. 13.00.
Córka i Brat wraz z Rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Violetta Pawłowska
12 l
Agnieszka i Mike
16 l