Tadeusz Stefaniak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.09.2013
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.09.2013
Głos Wielkopolski
Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy
Naszego Dyrektora
ŚP
Marka Tadeusza Stefaniaka
Człowieka prawego i szlachetnego.
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Pracownicy O.D.O.N w Poznaniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia