Jan Słaboszewski

28 lutego 1946 - 8 kwietnia 2014

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.04.2014
Gazeta Pomorska

Nie pytamy Cię Boże dlaczego Go zabrałeś, lecz dziękujemy za to ,że nam go dałeś Podziękowanie Wszystkim, którzy dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej kochanego Męża, Tatusia i Dziadziusia śp. Jana Słaboszewskiego lat 68 Ks. Proboszczowi Leszkowi Kaczmarkowi, Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, Delegacjom z Zakładów Pracy za modlitwę, wyrazy współczucia, słowa otuchy, złożone kwiaty i wieńce, intencje mszalne oraz Zakładowi Pogrzebowemu A. Pabiańczyk ze Złotnik Kujawskich za profesjonalne zorganizowanie pogrzebu serdeczne podziękowania składają Żona Anna i Córka Małgosia i Kasia z Rodzinami

Plaża

OSTATNI RANEK MOJEGO TATY...

8 kwietnia 2014 roku, godzina 6:28, wczesny ranek...

Odszedłeś od nas na zawsze do Pana Boga, pozostawiając nas najbliższych w bólu.
Mamę, Małgosię, mnie, swoich zięciów oraz pięcioro wnuków,
których tak bardzo kochałeś, także rodzinę i przyjaciół.

Byłyśmy z Tobą całą noc, modliłyśmy się by Bóg nam jeszcze Ciebie nie zabierał,
choć byłeś chory, to byłeś z nami...

Piękny ranek, odsłoniłam okno w sypialni, powiedziałam do Ciebie:
"Zobacz Tatusiu już jasno, za chwilę wzejdzie słonko,
wiosna budzi się ze snu".
Otworzyłeś oczy, spojrzałeś w okno, potem na nas, złożyłeś ręce
i dwa razy westchnąłeś, a potem była już tylko cisza...

Zmarłeś w swoim domu, w którym dopiero co zamieszkałeś.
Dopiero teraz z mamą mieliście odpoczywać na zasłużonych emeryturach.
Przez całe życie, odkąd pamiętam, byłeś bardzo parcowitym człowiekiem,
mimo to zawsze znalazłeś czas dla nas, kochałeś nas i my to czuliśmy.

Byłeś osobą wierzącą i praktykującą, byłeś dla nas przykładem.

Dzisiaj mija rok od Twojego odejścia, Tatusiu!

Trudno wyrazić słowami jak wielką pustkę mamy w naszych sercach.
Zasnąłeś na wieki, ale pamięć o Tobie będzie tak długo, jak długo my będziemy żyć!

Córka Kasia z Rodziną

Pamięci Jana Słaboszewskiego
- 28.02.1946 - 08.04.2014

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

E.W. Dąbrowscy


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

spoczywaj w pokoju


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia