Ryszard Gabryelewicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.12.2009
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.12.2009
Głos Wielkopolski
Chociaż wiemy, że kiedyś nastąpi,
śmierć zawsze wydaje się niespodziewana.
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 13 grudnia 2009 r. odszedł
od nas nasz kochany Brat, Szwagier i Wujek
ś + p
Ryszard Gabryelewicz
Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w piątek,
18 grudnia 2009 r. o godzinie 9.00 w kościele
pw. św. Wawrzyńca przy ul. Przybyszewskiego.
Pogrzeb odbędzie się w piątek, 18 grudnia 2009 r. o godz. 11.20
na cmentarzu Miłostowo od ulicy Gnieźnieńskiej.
W smutku pogrążeni
Bracia z Rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
E.M.
13 l