Teresa Wanda Wiciak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.07.2010
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.07.2010
Głos Wielkopolski
Kochany człowiek nigdy nie umiera,
żyje wciąż w myślach, słowach i wspomnieniach.
Pogrążeni w głębokim smutku i żalu zawiadamiamy, że dnia 12 lipca 2010 r.
zakończyła swoje pracowite i pełne poświęcenia dla rodziny życie, nasza ukochana
mamusia, teściowa, babcia i prababcia
ś + p
Teresa Wanda Wiciak
z domu Werwicka
lat 82
Pogrzeb odbędzie się w piątek, 16 lipca br. o godzinie 12.30 na cmentarzu
górczyńskim.
Msza żałobna w dniu pogrzebu o godzinie 8.00 w kościele św. Rodziny
na osiedlu Kopernika.
Przepełnieni bólem
córki Urszula i Małgorzata, zięciowie,
wnuczki i wnuk z rodzinami
Pozostaniesz na zawsze w sercach i pamięci tych,
którzy Cię bardzo kochali.
Prosimy o nieskładanie kondolencji
Całemu zespołowi lekarzy i pielęgniarek, a w szczególności
Panu dr. n. med. Józefowi Dudko
ordynatorowi Oddziału Chirurgii Ogólnej Wojskowego Szpitala
przy ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu
wyrazy największego uznania, podziękowania za serce i pomoc okazaną
w czasie choroby naszej mamy
Teresy Wandy Wiciak
składają
córki Urszula Łochyńska
i Małgorzata Dziamska z rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Lucyna Szafrańska (Chrośniak)
15 l