Elżbieta Grzegorek
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.09.2014
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.09.2014
Dziennik Zachodni
Pogrążeni w wielkim smutku i bólu
zawiadamiamy, że 12 września 2014 roku
odeszła do lepszego świata
nasza Mama, Babcia, Prababcia
Ś.P.
Elżbieta Grzegorek
Ostatnie pożegnanie odbędzie się 17 września o godz. 11.00
na cmentarzu parafialnym w Bogucicach.
Msza św. odbędzie się w kaplicy NSPJ.
Syn Grzegorz z Beatą,
wnukowie Wojtek oraz Łukasz z Basią i Felkiem
Wojtkowi Grzegorkowi
i Rodzinie
wyrazy głębokiego współczucia
z powodu śmierci
Babci
składają
Koleżanki i Koledzy
z „Dziennika Zachodniego”
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia