Stefania Ratajczak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.07.2013
Dzień Nowotomysko-Grodziski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.07.2013
Dzień Nowotomysko-Grodziski
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp. Stefanii Ratajczak
byłego nauczyciela Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Grodzisku Wlkp.
Łączymy się w żalu z rodziną.
Pracownicy, absolwenci oraz uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Grodzisku Wlkp.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l
Andrzej Rzepecki
12 l
Katarzyna
12 l