Aleksander Kot
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.10.2013
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.10.2013
Gazeta Wrocławska
Z głębokim żalem żegnamy dziś człowieka,
który był naszym wieloletnim i serdecznym kolegą
ŚP.
Aleksandra Kota
mgra geologii
Leszku, zawsze pozostaniesz w pamięci licznego grona Twoich koleżanek i kolegów,
dla których zawsze byłeś życzliwy i pełen ciepła.
Pożegnanie nastąpi 24.10.2013 o godzinie 14.00
na cmentarzu przy ul. Smętnej we Wrocławiu.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia