Podziękowanie za udział w pogrzebie śp. Pelagii Eznarskiej
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.03.2014
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.03.2014
Gazeta Pomorska
Serdeczne Podziękowanie. Wszystkim, którzy, łącząc się z nami w bólu, wspierali nas, uczestniczyli we mszy św. i ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku naszej Mamy i Babci, śp. Pelagii Eznarskiej Jej byłym Uczniom, Księżom: A. Aniszczykowi i K. Szcześniakowi, Rodzinie, Znajomym, Sąsiadom, NZOZ „WIE-MED”, Pracownikom, Radzie Rodziców i kl. Va SP w Morzycach, Pracownikom PG w Witowie, A. Krupińskiej Prezesowi ZNP Radziejów, Kolegom z ZNP Bytoń Morzyce, Pracownikom PPP we Włocławku, Zakładowi Pogrzebowemu „Arka” z Osięcin składają Córki z dziećmi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia