Barbara Wolszlegier

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.10.2014
Dziennik Bałtycki

<p style="text-align:center">W dniu 22 października 2014 roku<br />odeszła od nas nasza ukochana Żona, Mamusia i Babcia</p>
<p style="text-align:center"><strong>śp. </strong><br /><strong>Barbara Wolszlegier</strong><br /><em>z domu Wierzbicka</em></p>
<p><span>BASIU … Ukochana Żono, partnerko, przyjaciółko. Najlepsza Mamo na świecie. Ukochana Babciu, wspaniała teściowo. Jak zawsze jesteśmy wszyscy razem tylko w nietypowej dla naszych dotychczasowych rodzinnych spotkań scenerii.</span></p>
<p style="text-align:justify"><span>Basia, Barbara urodzona Gdynianka i pokoleniowo z tym miastem związana. Uwielbiająca spacery nad morzem, podróże, lasy, teatr i książki, których czytanie było pasją jej życia. </span></p>
<p style="text-align:justify"><span>Zawsze pogodna, serdeczna, troskliwa i opiekuńcza. Szukająca promyka nadziei nawet w najczarniejszym mroku. Była dla nas ostoją, wspaniałą przyjaciółką, zawsze wspierała nas radą, pomocą i charakterystyczną dla Niej troską. Była wspaniałą kochaną i kochającą Żoną, Mamą, Babcią. </span></p>
<p style="text-align:justify"><span>Niestety rok temu, okrutna i podstępna choroba pokrzyżowała, wszystkie nasze plany na przyszłość. Podstępna, bo w maju, kiedy wydawało się, że odpuszcza, to ona tylko zbierała siły aby zaatakować w lipcu ze zdwojoną siłą. Mimo to Basia walczyła bardzo dzielnie. Nigdy nie utraciła nadziei, stawała do tej nierównej walki z podniesionym czołem i naszym pełnym wsparciem. Niestety przeciwnik okazał się mocniejszy.</span></p>
<p style="text-align:justify"><span>Basia, odeszła od nas po ciężkich cierpieniach pozostawiając po sobie smutek w naszych sercach oraz wiele śladów zrealizowanych przez 62 lata jej życia wypełnionego miłością do Boga i najbliższych. Ostatnim jej życzeniem było, aby to pożegnanie odbyło się w Gdyni, w kościele pw. Najświętszej Marii Panny i spocząć na wieki na tym Witomińskim Cmentarzu.</span></p>
<p style="text-align:justify"><span>Moja Ukochana, Mamo naszych wspaniałych dzieci, na wieki pozostaniesz w naszych sercach pogodną troskliwą i uśmiechniętą Basią … .</span></p>
<p style="text-align:justify"><span>Żegnaj BASIU, do zobaczenia!!</span></p>
<p style="text-align:justify"><span>----------------------------------------</span></p>
<p style="text-align:justify"><span><span>Wszystkim, którzy uczestniczyli w ostatniej drodze mojej Żony bardzo serdecznie dziękuję.</span><br /></span></p>

W dniu 22 października 2014 roku
odeszła od nas nasza ukochana Żona, Mamusia i Babcia

śp.
Barbara Wolszlegier
z domu Wierzbicka

BASIU … Ukochana Żono, partnerko, przyjaciółko. Najlepsza Mamo na świecie. Ukochana Babciu, wspaniała teściowo. Jak zawsze jesteśmy wszyscy razem tylko w nietypowej dla naszych dotychczasowych rodzinnych spotkań scenerii.

Basia, Barbara urodzona Gdynianka i pokoleniowo z tym miastem związana. Uwielbiająca spacery nad morzem, podróże, lasy, teatr i książki, których czytanie było pasją jej życia.

Zawsze pogodna, serdeczna, troskliwa i opiekuńcza. Szukająca promyka nadziei nawet w najczarniejszym mroku. Była dla nas ostoją, wspaniałą przyjaciółką, zawsze wspierała nas radą, pomocą i charakterystyczną dla Niej troską. Była wspaniałą kochaną i kochającą Żoną, Mamą, Babcią.

Niestety rok temu, okrutna i podstępna choroba pokrzyżowała, wszystkie nasze plany na przyszłość. Podstępna, bo w maju, kiedy wydawało się, że odpuszcza, to ona tylko zbierała siły aby zaatakować w lipcu ze zdwojoną siłą. Mimo to Basia walczyła bardzo dzielnie. Nigdy nie utraciła nadziei, stawała do tej nierównej walki z podniesionym czołem i naszym pełnym wsparciem. Niestety przeciwnik okazał się mocniejszy.

Basia, odeszła od nas po ciężkich cierpieniach pozostawiając po sobie smutek w naszych sercach oraz wiele śladów zrealizowanych przez 62 lata jej życia wypełnionego miłością do Boga i najbliższych. Ostatnim jej życzeniem było, aby to pożegnanie odbyło się w Gdyni, w kościele pw. Najświętszej Marii Panny i spocząć na wieki na tym Witomińskim Cmentarzu.

Moja Ukochana, Mamo naszych wspaniałych dzieci, na wieki pozostaniesz w naszych sercach pogodną troskliwą i uśmiechniętą Basią … .

Żegnaj BASIU, do zobaczenia!!

----------------------------------------

Wszystkim, którzy uczestniczyli w ostatniej drodze mojej Żony bardzo serdecznie dziękuję.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
WSPOMNIENIE

TT


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko Pamięci

T G


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko Pamięci

T G


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
ŚWIĄTECZNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI

T G


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko Pamięci

T G


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko Pamięci

T G


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko Pamięci

T G


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko Pamięci

T G


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko Pamięci

T G


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko Pamięci

T G


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko Pamięci

T G


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Świąteczne Światełko

T G


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko Pamięci

TG


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko Pamięci

TG


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI

TG


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI

TG


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętam

TG


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
PAMIĘTAM

TG


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
PAMIĘTAM

TG


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamięć

TG


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Świąteczne Światełko

TG


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamięć

TG


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamięć

TG


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamięć

TG


6 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia