Ewa Wojtiuk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.04.2011
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.04.2011
Gazeta Wrocławska
12 kwietnia 2011 roku odeszła
ŚP
Ewa Wojtiuk
Nasza Koleżanka, Przyjaciółka, niezapomniany Człowiek.
Łączymy się w cierpieniu i bólu z Jej Rodziną i wszystkimi,
których odejście Ewy napełniło smutkiem.
Koleżanki z Medycznego Studium Zawodowego nr 1 we Wrocławiu przy ul. Grunwaldzkiej 2
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l