Dorota Kruk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.06.2014
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.06.2014
Gazeta Wrocławska
Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach
dzielili z nami rozpacz i ból, którzy nieśli pomoc, nadzieję i otuchę – Przyjaciołom, Współpracownikom, Krwiodawcom,
Personelowi Dolnośląskiego Centrum Onkologicznego
oraz tym, którzy uczestniczyli z nami w ostatnim pożegnaniu
Doroty Kruk
za obecność, pomoc, wsparcie i modlitwę
serdeczne podziękowania
składa
Rodzina
Z wielkim smutkiem żegnamy
Dorotę Kruk
Koleżankę, z którą przez wiele lat mieliśmy zaszczyt pracować;
świetnego lektora, serdecznego i dobrego człowieka
oraz niezawodną przyjaciółkę.
Jej odejście uświadamia nam, że są jednak ludzie niezastąpieni,
i taką dla nas pozostanie.
Dorota, na zawsze będziesz częścią nas.
Rodzinie Doroty głęboko współczujemy.
Zespół ERiC
Z wielkim smutkiem i żalem żegnamy
naszą wieloletnią lektorkę i koleżankę
Dorotę Kruk
Najbliższym Zmarłej
składamy wyrazy głębokiego współczucia
Dyrekcja, uczniowie i koledzy
z Zakładu Serwisu ALSTOM Power
we Wrocławiu
Z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że 9 czerwca 2014 roku
po ciężkiej chorobie odeszła od nas
Nasza Najukochańsza
ś†p
Dorota Kruk
z domu Długosz
Była prawdziwie dobrym Człowiekiem, otwartym na świat i ludzi.
Dla Bliskich, a przede wszystkim dla Rodziny była ostoją, pewnością i oparciem.
Wnosiła w naszą codzienność dobro i harmonię.
Trudno będzie bez Niej żyć.
Pożegnamy Ją 14 czerwca 2014 roku na cmentarzu Grabiszyńskim we Wrocławiu.
Msza święta żałobna rozpocznie się o godzinie 14.00 w kaplicy cmentarnej.
O czym zawiadamia pogrążona w głębokim smutku
Rodzina
Z wielkim bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp
Doroty Kruk
wspaniałego lektora i pedagoga
ze szkoły językowej ERiC
Wyrazy współczucia
Rodzinie
składają
pracownicy DOZAMEL Sp. z o.o.
„Nie umiera ten, kto
trwa w pamięci żywych”
Zbliża się pierwsza, bolesna rocznica
odejścia naszej kochanej
ŚP.
Doroty Kruk
z domu Długosz
Msza św. w Jej intencji zostanie
odprawiona 31 maja 2015 r. o godz. 19.15
w kościele św. Michała przy ul. Bolesława Prusa.
Wszystkich życzliwych
i pamiętających zaprasza
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Stanisław
11 l
znajoma z dzieciństwa
11 l
Małgorzata Wasiak
12 l
Agnieszka Fijałkowska
12 l
Joanna Gontarska (Koleśnik)
12 l