Dorota Kruk

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.06.2014
Gazeta Wrocławska

Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach
dzielili z nami rozpacz i ból, którzy nieśli pomoc, nadzieję i otuchę – Przyjaciołom, Współpracownikom, Krwiodawcom,
Personelowi Dolnośląskiego Centrum Onkologicznego
oraz tym, którzy uczestniczyli z nami w ostatnim pożegnaniu

Doroty Kruk

za obecność, pomoc, wsparcie i modlitwę

serdeczne podziękowania
składa

Rodzina

Plaża

Z wielkim smutkiem żegnamy

Dorotę Kruk

Koleżankę, z którą przez wiele lat mieliśmy zaszczyt pracować;
świetnego lektora, serdecznego i dobrego człowieka
oraz niezawodną przyjaciółkę.

Jej odejście uświadamia nam, że są jednak ludzie niezastąpieni,
i taką dla nas pozostanie.

Dorota, na zawsze będziesz częścią nas.

Rodzinie Doroty głęboko współczujemy.

Zespół ERiC

Z wielkim smutkiem i żalem żegnamy
naszą wieloletnią lektorkę i koleżankę

Dorotę Kruk

Najbliższym Zmarłej

składamy wyrazy głębokiego współczucia

Dyrekcja, uczniowie i koledzy
z Zakładu Serwisu ALSTOM Power
we Wrocławiu

Z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że 9 czerwca 2014 roku
po ciężkiej chorobie odeszła od nas

Nasza Najukochańsza

ś†p
Dorota Kruk
z domu Długosz

Była prawdziwie dobrym Człowiekiem, otwartym na świat i ludzi.
Dla Bliskich, a przede wszystkim dla Rodziny była ostoją, pewnością i oparciem.
Wnosiła w naszą codzienność dobro i harmonię.
Trudno będzie bez Niej żyć.

Pożegnamy Ją 14 czerwca 2014 roku na cmentarzu Grabiszyńskim we Wrocławiu.
Msza święta żałobna rozpocznie się o godzinie 14.00 w kaplicy cmentarnej.

O czym zawiadamia pogrążona w głębokim smutku

Rodzina

Z wielkim bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

śp
Doroty Kruk

wspaniałego lektora i pedagoga
ze szkoły językowej ERiC

Wyrazy współczucia
Rodzinie

składają
pracownicy DOZAMEL Sp. z o.o.

„Nie umiera ten, kto
trwa w pamięci żywych”

Zbliża się pierwsza, bolesna rocznica
odejścia naszej kochanej

ŚP.
Doroty Kruk
z domu Długosz

Msza św. w Jej intencji zostanie
odprawiona 31 maja 2015 r. o godz. 19.15
w kościele św. Michała przy ul. Bolesława Prusa.

Wszystkich życzliwych
i pamiętających zaprasza

Rodzina

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Stanisław


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

znajoma z dzieciństwa


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgorzata Wasiak


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Agnieszka Fijałkowska


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Joanna Gontarska (Koleśnik)


12 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia