Elżbieta Wołoszyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.02.2014
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.02.2014
Dziennik Bałtycki
.Z żalem zawiadamiamy,
że dnia 31 stycznia 2014 r. odeszła od nas w 103. roku życia
nasza Mama, Babcia i Prababcia
śp.
Elżbieta Wołoszyk
mgr farmacji
Msza św. żałobna odprawiona zostanie
w kościele pw. MB Częstochowskiej w Gd.-Wrzeszczu, ul. M. Skłodowskiej-Curie,
dnia 4 lutego 2014 r. o godz. 10.00.
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się tego samego dnia
na cmentarzu Łostowice o godz. 11.30.
Życzliwych Jej pamięci prosimy o modlitwę.
Wiesława Nyka z Rodziną
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że w dniu 31 stycznia 2014 roku odeszła od nas w 103. roku życia
nasza Kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
Ś+P
mgr farm. Elżbieta Wołoszyk
Msza św. żałobna zostanie odprawiona dnia 4 lutego 2014 r. o godz. 10.00
w kościele Matki Boskiej Częstochowskiej przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej
w Gdańsku-Wrzeszczu (obok Akademii Medycznej).
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się o godz. 11.30
w kaplicy na cmentarzu Łostowickim w Gdańsku.
Pogrążeni w smutku
Syn z Żoną i Wnuczka z Rodziną
Serdeczne podziękowania
Duchowieństwu, Rodzinie, Przyjaciołom i Znajomym,
którzy wspólnie z nami uczestniczyli w uroczystości pogrzebowej
śp.
Elżbiety Wołoszyk
Serdeczne Bóg zapłać
składa
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l
10 l
wanda wawro
12 l
wanda wawro
12 l