ELWIRA DOMAGAŁA

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.04.2014
Gazeta Lubuska

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 8 kwietnia 2014r. odeszła od nas w wieku 80 lat, ukochana MAMA, TEŚCIOWA i BABCIA śp. ELWIRA DOMAGAŁA Pogrzeb odbędzie się w piątek 11 kwietnia 2014r. o godz.12.30 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul.Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w smutku rodzina</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 8 kwietnia 2014r. odeszła od nas w wieku 80 lat, ukochana MAMA, TEŚCIOWA i BABCIA śp. ELWIRA DOMAGAŁA Pogrzeb odbędzie się w piątek 11 kwietnia 2014r. o godz.12.30 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul.Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w smutku rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania Sz-M


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Panie świeć nad Jej duszą


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Agnieszka Zięba z rodziną


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>POKÓJ CI WIECZNY W CICHEJ KRAINIE...</p> <h5><em>Zgasło światło<br />nastała ciemność lecz nie nocy<br />słowa zastygły w ciszy<br />wypaliła się świeca<br />zegar zatrzymał swój bieg<br />czas dobiegł kresu przeznaczenia<br />pozostała już tylko<br />ostatnia droga<br />pożegnanie najbliższej osoby<br />ból i łzy<br />orszak żałobny w smutku<br />podąża na miejsce spoczynku<br />byłaś pośród nas<br />od dzisiaj pozostaniesz<br />w naszych sercach<br />pamięci i wspomnieniach<br />wiatr kołysze koronami drzew<br />wokoło cisza zapomnienia<br />smutne twarze<br />odgłos spadającej ziemi<br />aż dzwoni w uszach<br />i cisza płynąca z trąbki<br />Ty pozostajesz tutaj<br />my wracamy do szarej codzienności<br />nie pora dla nas jeszcze<br />zatrzymujemy obraz<br />i pamięć po Tobie Pani Elwiro</em></h5> <blockquote> <h5><em>Spoczywaj w pokoju...</em></h5> </blockquote> <p><img alt="" src="https://s003-static.iannounce.net/static/1396972307/img/clipart/nekro/perma/flowers/03.jpg" /></p> <p>- Pani uczennica Ania w SP-17 w latach 1982-1983. Będę o Pani pamiętać w modlitwie; </p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

była uczennica SP-17 Justyna


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

uczennica Ania Sz.


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dariusz Szymkowiak


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

lw była uczennica SP nr 17


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ZE 2 SP-17


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

spoczywaj w pokoju


12 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia