Podziękowania z udział w pogrzebie Stefana Kęska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.10.2014
Kurier Poranny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.10.2014
Kurier Poranny
Z całego serca płynące gorące podziękowania Rodzinie, Przyjaciołom, Sąsiadom, Znajomym, Szkole Podstawowej Nr 15 w Białymstoku, Komendzie Chorągwi ZHP w Białymstoku, Zarządowi Oddziału ZNP w Białymstoku, Sądowi Rejonowemu i Okręgowemu w Białymstoku za okazane wyrazy współczucia i udział w ostatniej drodze naszego ukochanego Mężą, Ojca i Dziadka Ś.P. Stefana Kęska emerytowanego Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 15 w Białymstoku składają: Żona i Syn z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Adam Obuchowski były uczeń S.P
11 l
Ewa Zmaczyńska
11 l
EMIL - BYŁY UCZEŃ SP 15
11 l
Lucyna Sewastianowicz
11 l