Ś.P. Anna Łapieniecka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.03.2014
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.03.2014
Echo Dnia
Z wielkim żąlem, pogrążeni w smutku żegnamy zmarłą w dniu 22 marca 2014 roku Annę Łapieniecką, Dyrektor II Liceum Ogółnokształcącego im. M. Konopnickiej w Radomiu. Była wspaniałym, serdecznym, ciepłym i wrażliwym Człowiekiem. Potrafiła łączyć ludzi. Praca z młodzieżą i pomoc innym stanowiły istotę jej zawodowego życia, stając się motywacją do społecznego działania. Mężowi, Córkom, wszystkim bliskim składamy wyrazy glębokiego współczucia. Wicedyrektor, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Szkoły oraz cała Społeczność uczniowska II Liceum Ogólnokształcącego im. M. Konopnickiej w Radomiu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l
9 l
10 l
10 l
wiosna bez Pani smutna.A.N
11 l
tez ania
11 l
Anka
11 l
KochanaP.Aniu,tez cierpie...
11 l
ZDZISLAW - TOMASZ HENK
11 l
smutek nie mija...
11 l
Bardzo mi Ciebie brakuje
12 l
Ciagle ciezko zyc...a,
12 l
Zawsze w moim sercu, Patrycja
12 l
Beata
12 l
Paniu Aniu,dziekuje
12 l
Joanna
12 l
Dziękujemy Bogu za Ciebie Anka
12 l
zbyszek
12 l
Znajoma
12 l
Tyle dobra po zrobiłaś Aniu
12 l
Ewa K.
12 l
Twoje miejsce w naszej pamięci
12 l
Irena
12 l
Pamiec nie umiera,hania
12 l