Tadeusz Juras
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.01.2014
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.01.2014
Dziennik Polski
Z żalem zawiadamiamy, że dnia 30 stycznia 2014 roku zmarł
śp.
mgr Tadeusz Juras
były Wiceburmistrz Wieliczki i były Wicedyrektor LE i ZSZ w Wieliczce.
Uroczystości żałobne odbędą się w poniedziałek 3 II 2014 r. w Wieliczce.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp.
Tadeusza Jurasa
Nauczyciela, samorządowca, społecznika,
człowieka zasłużonego dla Wieliczki,
Wiceburmistrza Wieliczki w latach 1994-2002,
Wicedyrektora Zespołu Szkół Zawodowych im. E. Dembowskiego w Wieliczce,
Radnego Rady Miejskiej w Wieliczce w latach 1990-1994,
Wiceprezesa Zarządu Polskiego Związku Niewidomych Koło Wieliczka od 2003 r.
Rodzinie i Bliskim Zmarłego
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Przewodniczący Tadeusz Luraniec
i Radni Rady Miejskiej w Wieliczce
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
8 l
PTTK OM Wieliczka
12 l
Rodziny Włodarczyków Didurów
12 l
DOROTA BROMBLIK Z DOMU LEMBAS
12 l