MARCELINA (Krystyna) BARTKOWIAK

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.01.2014
Nowosci

Wszystkim, którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele życzliwości, licznie uczestnicząc we Mszy świętej żałobnej i ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku mojej ukochanej Żony, naszej najdroższej Mamusi, Teściowej, Babci i Prababci
śp. MARCELINY (Krystyny) BARTKOWIAK
Siostrom Zakonnym i Świeckim oraz Wszystkim Pracownikom Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Zgromadzenia Córek Matki Boskiej Bolesnej "SERAFITKI" w Toruniu za cierpliwą, troskliwą opiekę i okazywane serce. Ojcom Redemptorystom z parafii św. Józefa O. Wojciechowi Zagrodzkiemu, O. Ireneuszowi Byczkiewiczowi, O. Markowi Krzyżkowskiemu za sprawowaną Mszę św., wygłoszoną homilię i odprowadzenie na wieczny spoczynek. Koleżankom i Kolegom ze Związku Więźniów Politycznych Okręgu Stalinowskiego wraz z Pocztem Sztandarowym za trwanie w trudnych dla nas chwilach do końca razem, Rodzinie, Krewnym, Znajomym, Sąsiadom i Nieznanym, Koleżankom i Kolegom z Zakładów Pracy za wspólną modlitwę, wyrazy współczucia, złożone wieńce i kwiaty. Pracownikom Zakładu Pogrzebowego "Sotor" za godną obsługę ceremonii pogrzebowej
- serdeczne podziękowania
składa Mąż z Rodzina

Plaża

Wszystkim, którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele życzliwości, licznie uczestnicząc we Mszy świętej żałobnej i ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku mojej ukochanej Żony, naszej najdroższej Mamusi, Teściowej, Babci i Prababci
śp. MARCELINY (Krystyny) BARTKOWIAK
Siostrom Zakonnym i Świeckim oraz Wszystkim Pracownikom Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Zgromadzenia Córek Matki Boskiej Bolesnej "SERAFITKI" w Toruniu za cierpliwą, troskliwą opiekę i okazywane serce. Ojcom Redemptorystom z parafii św. Józefa O. Wojciechowi Zagrodzkiemu, O. Ireneuszowi Byczkiewiczowi, O. Markowi Krzyżkowskiemu za sprawowaną Mszę św., wygłoszoną homilię i odprowadzenie na wieczny spoczynek. Koleżankom i Kolegom ze Związku Więźniów Politycznych Okręgu Stalinowskiego wraz z Pocztem Sztandarowym za trwanie w trudnych dla nas chwilach do końca razem, Rodzinie, Krewnym, Znajomym, Sąsiadom i Nieznanym, Koleżankom i Kolegom z Zakładów Pracy za wspólną modlitwę, wyrazy współczucia, złożone wieńce i kwiaty. Pracownikom Zakładu Pogrzebowego "Sotor" za godną obsługę ceremonii pogrzebowej
- serdeczne podziękowania
składa Mąż z Rodzina

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia