Teresa Jadwiga Szulc

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.10.2013
Dziennik Bałtycki

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA
Pani Ordynator III Oddziału Chorób Wewnętrznych Szpitala Specjalistycznego św. Wojciecha w Gdańsku dr Annie Markiewicz oraz całemu zespołowi lekarskiemu i pielęgniarskiemu, którzy z wielkim zaangażowaniem i serdecznością podejmowali wysiłki dla ratowania życia,
Pani dr Lilianie Wolniak za wspaniałą i fachową opiekę, życzliwość, zaangażowanie i okazane ciepło,
Pani Pielęgniarce Irenie Merze za udzielanie pomocy pielęgniarskiej,
Ks. Prałatowi Marianowi Szczepińskiemu - kustoszowi dwóch sanktuariów maryjnych koronowanych koronami papieskimi na terenie parafii Św. Trójcy w Kościerzynie, ks. Prałatowi dr. Janowi Jasiewiczowi - proboszczowi parafii pw. Św. Andrzeja Boboli w Sopocie i ks. mgr. Krzysztofowi Gabańskiemu - wikariuszowi parafii NMP w Gdyni za uroczyste sprawowanie żałobnej Mszy św. i odprowadzenie na miejsce wiecznego spoczynku,
Mojemu Kuzynowi ks. prof. doc. dr. hab. Andrzejowi Bronkowi - wykładowcy KUL w Lublinie, Przyjacielowi z lat młodości ks. Prałatowi Janowi Majchrzakowi - proboszczowi parafii pw. Św. Mikołaja w Lesznie i ks. Prałatowi mgr. Edmundowi Wierzbowskiemu - rezydentowi parafii NMP w Gdyni, którzy nie mogli przybyć na uroczystość pogrzebową, za modlitwy i intencje mszalne, słowa otuchy i pocieszenia oraz wsparcie duchowe,
Mojej Kochanej Kuzynce Beacie Janickiej wraz z Jej Małżonkiem Witoldem, moim Wspaniałym Przyjaciółkom - Opiekunkom podczas choroby: Zofii Trafalskiej i Zofii Flisińskiej oraz Drogiemu Michałowi Topolnickiemu wraz z Jego Małżonką Krystyną za pomoc w zorganizowaniu uroczystości pogrzebowej,
Pani Opiekunce z Fundacji „Niesiemy Pomoc” Marii Kulikowskiej i Pani Rehabilitantce Oldze Trojanowskiej za udzielanie pomocy podczas choroby,
Rodzinie, Znajomym, Sąsiadom i Delegacjom ze Spółdzielni Inwalidów „Wybrzeże” w Gdyni za modlitwy, intencje mszalne, złożone kwiaty,
którzy w tak bolesnych dla mnie chwilach dzielili ze mną smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości, nadesłali kondolencje
oraz uczestniczyli we Mszy św. i Ceremonii Pogrzebowej
Mojej Najukochańszej i Najwspanialszej MATKI
śp. TERESY JADWIGI SZULC
z domu BELA
zmarłej w dniu 4 października 2013 roku
pochowanej w dniu 10 października 2013 roku na cmentarzu Witomińskim w Gdyni
pragnę wyrazić serdeczne podziękowanie, wdzięczność i szacunek składając serdeczne „Bóg zapłać”
Córka Celina Szulc

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Olga i Marcin z CRiPS


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

teresa


12 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia